Nabożeństwa sprawowane w Domu Księży Emerytów:
Msza Święta w kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie o godzinie 8:00
W Wielkim Poście:
– Droga Krzyżowa: piątek o godzinie 16:30
– Gorzkie Żale: niedziela o godzinie 16:30
W miesiącu maju nabożeństwo majowe o godzinie 16:30
W miesiącu czerwcu nabożeństwo czerwcowe o godzinie 16:30
W miesiącu październiku nabożeństwo różańcowe o godzinie 16:30
