Ksiądz Kardynał Konrad Krajewski odwiedził nasz Dom
Mamy nowego Pasterza
Rekolekcje, które prowadził Ksiądz Marek Bałwas
Kolędowanie z klerykami Seminarium
Piątek 16 stycznia 2026 roku, był dla naszego domu uroczystym czasem wspólnej modlitwy i kolędowania. Towarzyszyli nam klerycy oraz przełożeni Ogólnopolskiego Seminarium dla Starszych Kandydatów do Święceń.
Świąteczna dekoracja
Wigilia z Księdzem Biskupem Zbigniewem
Kolejnym wydarzeniem we wspólnocie naszego domu, była Wigilia z Księdzem Biskupem Zbigniewem Wołkowiczem, Administratorem naszej Archidiecezji. Miała ona miejsce 23 grudnia 2025 roku.
Spotkanie opłatkowe 2025
Pielgrzymka na Jasną Górę
W dniu 14 października 2024 roku, reprezentanci domowników i pracowników Domu Księży Emerytów wzięli udział w Pielgrzymce na Jasną Górę. We Mszy świętej polecaliśmy intencje związane z codziennym życiem naszego Domu. Modliliśmy się także za zmarłych księży, siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus i zmarłych z rodzin pracowników Domu.