Najbliższe dni będą dla naszego domu czasem rekolekcji wielkopostnych. Odbędą się one w dniach 3 – 5 marca 2026 roku. Będzie je prowadził Ks. Marek Bałwas z diecezji włocławskiej.
Rekolekcje wielkopostne
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnośći i oznaczony tagami Archidiecezja Łódzka, Diecezja Włocławska, DKE, Dom Księży Emerytów w Łodzi, Ks. Marek Bałwas, Ks. Tomasz Falak, Rekolekcje wielkopostne, Wielki Post, Zgromadzenie Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
