Nowy mieszkaniec naszego domu
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnośći i oznaczony tagami Archidiecezja Łódzka, DKE, Dom Księży Emerytów w Łodzi, Ks. Andrzej Głowa, Ks. Tomasz Falak, Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim, Zgromadzenie Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus, Łódź. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
