Stało się już tradycją, że 11 listopada gościmy w naszym Domu Księży Emerytów kleryków Seminarium 35 + z ich rektorem i ojcem duchownym. Po wspólnych nieszporach zgromadziliśmy się, na śpiewaniu pieśni patriotycznych i kolacji.
Dzień Niepodległości w DKE
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnośći. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
































